مشمولان سهام عدالت برای دیدن سبد سهام‌شان چکار کنند؟

 شماره تلفن همراه فرد باید با کد ملی فرد مطابقت داشته باشد.  چنانچه مطابقت نداشته باشد، زمانی که می‌خواهند وارد درگاه اینترنتی SAHAMEDALAT.IR بشوند، این سامانه از آن‌ها می‌خواهد شماره جدید که با کد ملی مطابقت دارد را اعلام کنند.

بعد از آنکه افراد شماره را وارد می‌کنند، سیستم استعلام می‌گیرد و بعد از ۲۴ ساعت، اگر جواب استعلام مثبت باشد، به فرد اطلاع‌رسانی می‌شود که مشکل برطرف شد و بعد از این می‌تواند با شماره جدید وارد سامانه شود.  البته متقاضیان می‌توانند با تماس با شماره ۱۵۶۹ مشکلات خود را مطرح کرده و سوالات خود را بپرسند.
فقط آن دسته از مشمولان سهام عدالت می‌توانند پرتفوی خود را در درگاه اینترنتی SAHAMEDALAT.IR مشاهده کنند که پیش از این روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌ باشند.

==========================================

شماره ۱۵۶۹ ( البته کمی که چه عرض کنم خیلی دیر پاسخگو هستند اونم به علت حجم بالا تماس هاست )  با این اوصاف من برای دوستم تست گرفتم و روشش که چیز خاصی نداره رو براتون گذاشتم

برای زیر ۱۸ سال هیچی گفته نشده ولی میتونید شماره پدر ( ولی ) در صورت نبود پدر و داشتن قیم نامه یا حضانت شماره مادر رو وارد کنید ( بحر حال بعد از ۴۸ ساعت اطلاع میدن که اشتباهه یا درسته )